Tags Posts tagged with "25 janar 2020"

Tag: 25 janar 2020

Moti për ditën e shtunë, 25 Janar 2020  

Vijon ndikimi i masave ajrore të qëndrueshme deri në mesditë duke bërë që kthjellimet dhe vranësirat kalimtare të jenë dominante. Ndërsa mesdita sjellë shtim të...

Horoskopi për ditën e sotme, 25 janar 2020

Dashi Gjërat mund të ndihen të lehta në fillim të ditës, por gjatë pasdites duhet të jeni në gjendje të ndjeni ndonjë biznes të rëndë...