Tags Posts tagged with "19 tetor 2019"

Tag: 19 tetor 2019

MOTI e shtunë, 19 tetor 2019

  RESHJET Nuk priten reshje në të gjithë qarqet. TEMPERATURAT Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 15 / 23 °C në vendet e ulëta: 13...