Tags Posts tagged with "18 tetor 2019"

Tag: 18 tetor 2019

Parashikimi i motit, 18 tetor 2019

18 tetor 2019. Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim deri mesatare në juglindje ku nuk përjshtohet mundësia e rreshjeve të shiut. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale 7 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale 0,3- 0,5 metër në det të hapur....

Horoskopi për ditën e sotme, 18 tetor 2019

Dashi Influencat e huaja ndoshta do të kenë një ndikim shumë pozitiv në jetën tuaj tani, prandaj është një kohë e mrekullueshme për të eksploruar...