Tags Posts tagged with "16 janar 2020"

Tag: 16 janar 2020

Moti për ditën e enjte, 16 Janar 2020

Në vend po ndikojnë rryma të ftohta ajrore me origjinë Veriore të shoqëruara me erë të vrullshme. Orët në vazhdim moti parashikohet i kthjellët. Mesdita...

Horoskopi për ditën e sotme, 16 janar 2020

Dashi Jepini prioritet nevojave të anëtarëve të familjes suaj. Përfshihuni dhe ndani gëzimin me ta. Ka gjasa të jeni në qendër të vëmendjes sot në...