Tags Posts tagged with "11 viktima nga rrëzimi i urës në Itali"

Tag: 11 viktima nga rrëzimi i urës në Itali

11 viktima nga rrëzimi i urës në Itali, ja si ndalet...

Shembja e urës Morandi në autostradën A10 në Genova është kthyer në një tragjedi ku raportohen të paktën 20 makina të rrëzuara dhe 11...