Tags Posts tagged with "10 tetor 2019"

Tag: 10 tetor 2019

Moti për sot, 10 tetor 2019

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare përgjatë Ultësirës perëndimore dhe mundësia e rreshjeve të shiut të izoluara. Era do...