Tags Posts tagged with "1 Mars 2018: Bora ia lë vendin shiut"

Tag: 1 Mars 2018: Bora ia lë vendin shiut

Parashikimi i motit, 1 Mars 2018: Bora ia lë vendin shiut,...

Dita e Enjte, 01 Mars: Vendi ynë do të mbetet me mot te paqëndrueshem, me vranësira dhe rreshje shiu përgjatë Ultësires Perëndimore, ndërsa në...