“Ta dua shpirtin”, Rike Roçi konfirmon lidhjen me Kristian Prengën dhe i...

“Ta dua shpirtin”, Rike Roçi konfirmon lidhjen me Kristian Prengën dhe i bën urimin e ëmbël për ditëlindje: Je njeriu më …

351
0

Ish-banorja e Big Brother, Rike Roçi ka konfirmuar lidhjen e saj me boksierin shqiptar Kristian Prengën. Prej kohësh është përfolur në media se ata ishin në një lidhje, por çifti nuk e kishte pranuar deri sot.

 

Ishte Rikja që me anë të një postimi në Instagram zbuloi gjithçka.

 

Duke i shprehur dashurinë, ajo i uroi ditëlindjen partnerit të saj.

 

Rike u shpreh se boksieri është njeriu me zemrën më të madhe që ka njohur.

 

Ndërsa shton në urimin e saj: “Të uroj që Zoti të ndriçoj jetën tënde duke të udhëhequr gjithmonë në rrugën e lumturisë. Gëzuar ditëlindjen dhe që kjo datë të përsëritet për shumë vite të gjata, të mbushura me paqe, gëzim, shëndet dhe suksese. Ta dua shpirtin.”

 

Ndërsa postimin ajo e shoqëroi me një foto të të dyve, ku Kristi shihet i ulur mbi makinë duke përqafuar Riken.