Sulmuesi italian lidhi “kurorë” në Toskanë, 48 orë pasi fitoi EURO 2020

Sulmuesi italian lidhi “kurorë” në Toskanë, 48 orë pasi fitoi EURO 2020

52
0

Sulmuesi i Juventusit i cili për dy herë ishte deçiziv në goditjet e penalltive në kompeticionin madhor europian është martuar në Toskanë të Italisë me “ShowGirl”-in, Veronika Kiardi.

Ditë speciale për sulmuesin juventin i cili do t’i mbajë mend gjatë këto dy ditë, fitimin e Kampionatit Europian në “Wembley” ndaj Anglisë dhe martesën e tij në Toskanë të Italisë me bashkëshorten e tij menjëherë pas fitimit të trofeut.

Bernardeski me Alegrin ka marrëdhënie të mira dhe shpreson që ky vit të jetë i duhuri me Juventusin pas 4 sezonesh ulje-ngritje.