Stresin nuk e tremb asgjë, ja çfarë bën këtë herë (Foto)

Stresin nuk e tremb asgjë, ja çfarë bën këtë herë (Foto)

969
0

Nuk është hera e parë që reperi shqiptar, Arkimed Lushaj komentohet në media për konsumin e lëndë narkotike.

Duket se Stresi nuk ndahet dot ‘tymosja’ e hashashit. Reperi nuk ‘trembet’ dhe ‘gjestin’ e tij e publikon edhe në rrjetet sociale.