S’pozojnë asnjëherë bashkë, por fansat nxjerrin zbuluar Ledrin! Në Dubai krah Sarës...

S’pozojnë asnjëherë bashkë, por fansat nxjerrin zbuluar Ledrin! Në Dubai krah Sarës duke kërcyer “Princess Dajana” (VD)

162
0

Ledri Vula është një një lidhje me bukuroshen Sara Hoxha. Daljet e tyre publike kanë qenë të pakta, dhe çifti tregohen mjaft të rezervuar në publikimin e fotove dhe videove se bashkë. Prej disa ditësh ata ndodhen me pushime në Maldives, e më pas në Dubai.

 

Por, në asnjë moment nuk kanë publikuar asnjë moment së bashku. Mirëpo fansat i kanë nxjerrë zbuluar çiftin, teksa drekojnë në një restorant në Dubai. Ata i kanë vënë në sfond reperit, këngë “Princess Dajana”, dhe në këtë moment Ledri Vula është ngritur duke kërcyer, ndërsa në tavolinë me të duket dhe Sara, që kërcen gjithashtu e buzëqeshur.

loading...