Sport – NBA:Programi i finales 2017 mes Golden State dhe Cleveland

Sport – NBA:Programi i finales 2017 mes Golden State dhe Cleveland

316
0
 Programi i finales 2017 te NBA mes Golden State dhe Cleveland, qe do te nisi te enjten ne Oakland (Kaliforni) eshte:
Ndeshja N.1, e enjte, 1 qershor ne Oakland (e premte 03.00): Golden State – Cleveland
Ndeshja N.2, e diele, 4 qershor ne Oakland (e hene 02.00): Golden State – Cleveland
Ndeshja N.3, e merkure, 7 qershor ne Cleveland (e enjte 03.00): Cleveland – Golden State
Ndeshja N.4, e premte, 9 qershor ne Cleveland (e shtune 03.00): Cleveland – Golden State
Ndeshja N.5 (nese duhet), e hene, 12 qershor ne Oakland (e marte 03.00): Golden State – Cleveland
Ndeshja N.6 (nese duhet), e enjte, 15 qershor ne Cleveland (e premte 03.00): Cleveland – Golden State
Ndeshja N.7 (nese duhet), e dielen 18 qershor ne Oakland (e hene 02.00): Golden State – Cleveland
Ekipi qe arrin kater fitore eshte fitues i titullit kampion te NBA-se. /a.ke/