Skandal në mes të Tiranës, djali rreh pa ndalim vajzën (Video)

Skandal në mes të Tiranës, djali rreh pa ndalim vajzën (Video)

315
0

 

Një video e rëndë po qarkullon në rrjetet sociale, ku një djalë dhunon një vajzë. Protagoniste është një vajzë dhe dy djem… Ajo debaton me njërin prej tyre dhe i thotë të ikë, por ai ngre dorën dhe e godet me shpullë aq fort sa i përplaset koka në mur dhe vajza nis të qajë e dëshpëruar. Nuk dihen arsyet që e kanë shtyrë të riun të dhunojë vajzën… por asnjë motiv nuk mund ta justifikojë dhunën. Të shqetësuar nga zhurma që grupi po bënte, banorët kanë parë skenën e shëmtuar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e Don Boskos në Tiranë.