“S’janë ngopur”, Roza Lati: Këtë maniakun e shoh çdo ditë te liqeni…(FOTO)

“S’janë ngopur”, Roza Lati: Këtë maniakun e shoh çdo ditë te liqeni…(FOTO)

230
0

Roza Lati është përballur kohët e fundit me një situatë aspak të këndshme në zonën e Liqenit Artificial në Tiranë.

Moderatorja është përballur sipas saj shpesh me një burrë që bën veprime të turpshme. Roza e ka fotografuar nga pas burrin në fjalë dhe duket se është betuar se nëse përballet përsëri me të do e degjenerojë’.

“Kurse maniakët e liqenit, nuk janë ngopur akoma me vërdallisjet e tyre vdekatare. Këtë tipin e shoh çdo mëngjes… Herën tjetër do i dal me kamera para do e pyes “si nuk lodhe? Çfarë problem mendor ke?”- ka shkruar ajo.

d76d6454-33af-4e7e-a621-dd5f7b398280.jpg