Si duket Adelina Ismaili pas lindjes? Këngëtarja tregon trupin në plazh

Si duket Adelina Ismaili pas lindjes? Këngëtarja tregon trupin në plazh

409
0

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili u bë nënë para disa muajsh, dhe duket se lumturia e saj më e madhe është djali i saj, Uliks.Diva e muzikës shqiptare edhe pse e distancuar nga jeta publike së fundmi të paktën në rrjetet sociale ka filluar të bëhet aktive, duke postuar foto me djalin dhe bashkëshortin e saj.Sot në fakt Adelina ka publikuar një video në Facebook, ku tregon edhe linjat truprore pas lindjes.Në plazh së bashku me djalin, Adelina duket mjaft në formë edhe pse nuk ka shumë muaj që është bërë nënë. Si ia bën moj Adelina?