Shtrohet në spital reperi që bashkëpunoi me këngëtarët shqiptarë, ka probleme me...

Shtrohet në spital reperi që bashkëpunoi me këngëtarët shqiptarë, ka probleme me zemrën

139
0

Reperi i njohur French Montana vuan nga probleme me zemrën. Sipas ‘Page Six’, ai është shtruar me urgjencë në spital si pasojë e një sulmi kardiak.

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e Montanës sepse nuk ka ende një prononcim konkret.

Kujtojmë se reperi i njohur ka bashkëpunuar me Era Istrefin dhe Gashin në projekte të ndryshme muzikore.