Shtëpia më e shtrenjtë në Havai (Foto)

Shtëpia më e shtrenjtë në Havai (Foto)

234
0

E kush nuk dëshiron të jetojë në Havai? Një ëndërr e vërtetë, sidomos nëse shtëpia e dëshiruar është kjo.Po flasim për vilën luksoze në ishullin jeshil të Kauai, të rrethuar nga një kopsht luksoz, rreth 6 mijë m2, përballë një plazhi të mrekullueshëm privat. Vila është në shitje për 70 milionë dollarë.

Shtëpia është e përbërë nga katër ndërtime, dhe secila ka një zonë të ndryshme të shtëpisë.Ka një master suite prej 335 m2, dhe zona të ndryshme jashtë dhe brenda, një sallë studimi, një palestër, një pishinë të mrekullueshme dhe një fermë të vërtetë me pemë kokosi, palma dhe agrume, transmeton tch. Shijoni mrekullinë!