Shqiptarët ‘party’ në burgun grek, pamjet bëjnë xhiron e rrjetit-video

Shqiptarët ‘party’ në burgun grek, pamjet bëjnë xhiron e rrjetit-video

399
0

Pamje të ‘pazakonta’ janë publikuar nga mediat greke, ku disa të dënuar shqiptarë në burgun e Koridhallos shfaqen duke kërcyer brenda qelive, ndërsa dëgjojnë muzikë dhe numërojnë para. E gjithë skena e tyre është transmetuar live në rrjetet sociale si dhe nuk kanë munguar komentet nga miqtë, të afërmit apo edhe familjarët e tyre teksa i kanë ndjekur përmes “Facebook-ut”.