Shpërthimi në Manchester, ja kush i shpëtoi vdekjes

Shpërthimi në Manchester, ja kush i shpëtoi vdekjes

431
0

Gruaja e Pep Guardiolës, Cristina Serra dhe dy vajzat e tyre, Valentina dhe Maria i shpëtuan sulmit në Manchester. Gruaja e Pep Guardiolës, Cristina Serra dhe dy vajzat e tyre, Valentina dhe Maria ishin në koncertin e Ariana Grandes në Manchester. Por, fatmirësisht ato kanë shpëtuar pa lëndime nga shpërthimi që ka lënë të vdekur 20 persona duke lënduar 60 të tjerë.