Shkëlzen Berisha publikoi FOTON më djalin dhe vajzën e tij,  Armina bën...

Shkëlzen Berisha publikoi FOTON më djalin dhe vajzën e tij,  Armina bën këttë veprim

249
0

 

Mbrëmjen e djeshme djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni, ka postuar në rrjetet sociale një fotografi të veçantë, ku shfaqet me dy fëmijët e tij.

 

Nuk kanë munguar komentet e shumta, mirëpo vëmendjen e ka marrë ai i Arminës, parteneres së Shkëlzenit prej disa vitesh tashmë.

 

Ajo i ka dërguar disa zemra për të dëshmuar raportin e mirë që ka me fëmijët e Berishës.

Screenshot_8.png

Kujtojmë që vajza dhe djalin i tij, jetojnë në Suedi, me ish-bashkëshorten e Shkëlzenit, Sadije Berishën.