‘Shihemi në gjyq!’ Çfarë po ndodh mes TAYNA-s dhe Samanta Karavellës? Marrëdhënia...

‘Shihemi në gjyq!’ Çfarë po ndodh mes TAYNA-s dhe Samanta Karavellës? Marrëdhënia e tyre na habiti! [FOTO]

271
0

Samanta Karavella dhe Tayna duket se janë bërë mikesha mjaft të mirë dhe ne nuk e paskemi ditur!

Këngëtarja shqiptare Samanta Karavella ka publikuar një video në Instagram me syze dhe i thotë Taynës se nuk do i gjejë më syzet.

Por, nuk ka munguar as përgjigjia e Taynës.

“Hhahahahaha publikisht të shpallë të pandehur… shihemi në gjyq”, ia ka kthyer reperja nga Prizreni me shaka.

Doruntina dhe Samanta shihet se kanë një raport mjaft të mirë dhe një duet mes tyre do ishte super.

Screenshot_5-15.jpg