Selena Gomez shfaqet me motrën 20 vite më të vogël dhe janë...

Selena Gomez shfaqet me motrën 20 vite më të vogël dhe janë si binjake

115
0

Selena ka bërë zgjedhjen më të përkryer për zgjedhjen e shoqërueses në tapetin e kuq. Në premierën e ‘Frozen 2’ ajo është shoqëruar nga motra e saj 20 vite më e vogël, Gracie Teefey. Të dyja ishin veshur si princesha, por me një stil autentik.

Ato nuk kishin kopjuar asnjë personazh. Të kapura prej dore, u shfaqën para bliceve të aparateve fotografike, madje shkëmbyen dhe një puthje në buzë.

Gracie, 20 vite më e vogël, është motra e Selenës nga nëna. Ajo ka ardhur në jetë  nga martesa e saj me bashkëshortin, Brian Tefeey.