Seks, alkoool dhe …., njihuni me ishullin e çmendurive

Seks, alkoool dhe …., njihuni me ishullin e çmendurive

3722
0

Në sezonin veror, ishulli ‘South Padre’ tejmbushet me mbi 100 000 adoleshentë amerikanë të cilët festojnë në mënyra ekstreme. Baret tregojnë se bëjnë mbi 3 milionë dollarë xhiro vetëm me pije alkolike.

Sipas ‘Daily Mail’ nuk mungojnë as drogërat si hashashi, kokaina dhe as orgjitë, shumica prej tyre në publik.

Goca që bëjnë shfaqje duke treguar të pasmet dhe gjoksin, çuna që nxjerrin penisin së bashku me elementët e sipër përmendur e bëjnë këtë ishull të preferuarin e adoleshentëve amerikanë.

Forcat policore të SWAT-it e quajnë si një mision tej mase të vështirë për të ndaluar dhe sjellë në vete ‘qeflinjtë’ amerikanë.

Fotot e siguruara nga ‘Daily Mail’ tregojnë qartazi çmendurinë.