Sabri Fejzullahu publikon baladën “Nuk të njoh”

Sabri Fejzullahu publikon baladën “Nuk të njoh”

358
0

Sabri Fejzullahu ka sjellë befasinë e radhës për fansat e tij. Sabri Fejzullahu ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Nuk të njoh”, të cilën e sjell të shoqëruar edhe me videoklip. Për tekstin dhe muzikë e kësaj kënge u përkujdes Kreshnik Avdiu, orkestrimin e bëri Ardian Kastrati, kurse klipin “MProduction”. Për ndryshe, projekti i fundit nga Sabri Fejzullahu ishte “Dashni”, në bashkëpunim me Morena Tarakun. Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Sabri Fejzullahu.