Rugani në Arsenal?

Rugani në Arsenal?

347
0

Arsenal ka shfaqur interesim për transferimin për transferimin e Daniele Ruganit nga Juventus. Daniele Rugani mund të largohet nga Juventus, pas përfundimit të këtij sezoni. Arsenal ka shfaqur interesim për transferimin për transferimin e yllit italian. “Rugani është një lojtar ndërkombëtar. Ai mund të luajë në çdo ligë, kështu edhe në Britani të Madhe”, tha agjenti Davide Torchia për The Sun. “Ai është i ri dhe elegant në mënyrën sesi luan” u shpreh ai.

Shperndaje