Rudina Dembacaj shfaqet krah Mark Frrokut në premierën e filmit ‘I love...

Rudina Dembacaj shfaqet krah Mark Frrokut në premierën e filmit ‘I love Tropoja’

445
0

Ka nisur mbrëmjen e sotme në Pallatin e Kongreseve premiera e filmit të producentit dhe moderatorit Ermal Mamaqi, “I love Tropoja”.

 

Të ftuarit special dhe ata që kanë marrë bileta VIP për të ndjekur premierën e sotme kanq qenë të shumtë, si artistë, politikanë, gazetarë, bznesmenë etj. Mes të ftuarve, janë dhe çifti më i ri i shoëbizit shqiptar, moderatorja Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku, të cilët pozojnë krah njëri-tjetrit në tapetin e kuq.

Vetë aktorja dhe moderatorja shpërndan foton me Mark Frroku, por ka hequr mundësinë e komentevem, për të treguar që nuk i intereson çfarë mendojnë të tjerët.

Postimi i Rudina Dembacaj:

Screenshot_3_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg