Rrëzimin ‘spektakolar’ të Bes Kallakut për të ruajtur lodrat e Ajkës mund...

Rrëzimin ‘spektakolar’ të Bes Kallakut për të ruajtur lodrat e Ajkës mund t’a kuptojë vetëm dikush që është vetë baba

336
0

Bes Kallaku duket se të bërit të qeshur e ka zakon edhe përtej profesionit sepse një skenë shumë argëtuese (edhe pse e dhimbshme) ka ndodhur në një lavazh ku Besi ka lënë për të larë makinën. Teksa ka hapur bagazhin e makinës, lodrat e vogëlushes Ajka kanë rënë ndaj dhe në tentativë për t’i kapur (për të mos u bërë pis) ai është rrëzuar.

Për ta kuptuar siç duhet, ndiqni videon që vetë Besi ka postuar

Edhe Xhensila, teksa ka parë videon që ka postuar Besi, nuk e kurseu një koment “meraku

Çdo baba do ta kuptonte mirë Besin ndërsa ne po mendojmë se çfarë do bënte aktori për ndonjë rrëzim të vogël të Ajkës, kur kaq merak ka edhe për lodrat e saj…Eh, dashuria baballarëve!