Rozana Radit po i shpërthen gjoksi (Foto)

Rozana Radit po i shpërthen gjoksi (Foto)

622
0

1

Këngëtarja Rozana Radi po kalon një kohë mjaft të mirë pushimesh në Turqi dhe diçka të tillë e dëshmon në çdo foto që publikon.

Në foton më të fundit ajo shfaqet mjaft seksi ndërkohë që ka ekspozuar gjoksin më shumë seç duhet përmes bikinit.

11