Rozana Radi, super. Më në formë se kurrë edhe pse...

Rozana Radi, super. Më në formë se kurrë edhe pse vetem 40 vjeçe …!

314
0

Artistja e njohur Rozana Radi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell foto, video dhe mesazhe nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram foto me rrobabanje dhe mund të themi se pavarsisht moshës, ajo duket shumë në formë.

Ajo mbushi 40 vjeç në korrik të këtij viti kur u shpreh se është lodhur shumë për t’i bërë këto vite. Gjithsesi mosha duket të mos jetë aspak problem për të sepse vazhdon të jetë po aq energjike sa gjithmonë.

Momentalisht Rozana ndodhet në Greqi, Santorini, ku po kalon pushimet me shumë gjasa me partnerin e saj, me të cilin bashkëjeton. Fotoja e saj e fundit është po ashtu një foto me rrobabanje të zeza ku bien në sy format e saj trupore qe duket vetëm sikur me vitet janë përmirësuar.