Ronela Hajati sapo i hodhi një thumb kolegëve: Këngët e reja tamam...

Ronela Hajati sapo i hodhi një thumb kolegëve: Këngët e reja tamam si 2020-ta

255
0

Ronela Hajati ka paralajmëruar projekte të reja muzikore, të cilat priten të lancohen pasi situata e Covid-19 të qetësohet, siç ka bërë me dije dhe vetë këngëtarja. Ndërkohë, shumë artistë të tjerë kanë qenë aktiv me projekte muzikore. Përmes një postim në ‘Instastory’ Ronela ka thumbuar kolegët për projektet që kanë sjellë së fundmi. “Këto këngët e reja të fundvitit tamam për 2020”, ka shkruar Ronela krahas fotos. Megjithatë, nuk dihet se kë ka dashur të shënjestrojë këngëtarja.