Ronaldo bën diçka të pabesueshme në Instagram

Ronaldo bën diçka të pabesueshme në Instagram

102
0

Lufta mes Cristiano Ronaldos dhe Leo Messit tashmë është zhvendosur në rrjetet sociale. Kështu lë të kuptohet veprimi i fundit i portugezit në Instagram. Ai e ka pëlqyer një foto ku Leo Messi shihet duke ia dorëzuar Topin e Artë, përcjellë “Lajmi.net”. Ky gjest i Ronaldos ka krijuar një debat të madh në internet. Ndërkohë, tifozët madrilien po tallen me rivalët e tyre me foton në fjalë.

 

loading...