Rita Ora performon në Good Morning America në New York

Rita Ora performon në Good Morning America në New York

91
0

Këngëtarja e njohur, Rita Ora ka performuar singlin e saj “Your Song” në studiot e emisionit Good Morning America në New York City. 26-vjecarja ka shkëlqyer me paraqitjen e saj me c’rast ka marrë komplimente të panumërta, shkruan Just Jared. Paraqitjen e Ritës nuk e ka lënë pa e komentuar edhe prezantuesi i emisionin GMA, Robin Roberts i cili ka shkruar në Tëitter se Rita është shumë e bukur dhe e talentuar.

loading...