Rita Ora për Shën Valentin: Puthe sot personin që e do

Rita Ora për Shën Valentin: Puthe sot personin që e do

312
0

Rita Ora e ka ndarë një urim ë Shën Valentin ndërsa në bluzën që ka veshur shihen dy meshkuj duke u puthur. Këngëtarja shqiptare me famë të madhe në botë, Rita Ora, e ka publikuar një foto në Instagram, imazh me të cilin ka përçuar edhe mesazh. Rita pranë fotos e ka ndarë urimin e saj për ditën e të dashuruarve aty ku u ka thënë ndjekësve që sot ta puthin personin që e duan dhe fotoja në bluzën e saj tregon se këtë e thotë pavarësisht gjinisë. “Puthni personin që e doni sot. Gezuar Shen Valentinin. ❤”, ka shkruar Rita në Instagram.