Rita Ora më seksi se kurrë

Rita Ora më seksi se kurrë

434
0

ora-1_1474483332-4828667

Rita Ora u shfaq në pasarelë  duke reklamuar të brendshmet e brendit “Tezenis”. Këngëtarja është prej kohësh imazhi i këtij brand-i. Paraqitja e Ritës ishte thjesht e mrekullueshme dhe foto e saj është pëlqyer shumë në rrjetet sociale.

Shperndaje