Rio : Dallga gjigante “rremben” disa fëmijë

Rio : Dallga gjigante “rremben” disa fëmijë

99
0

Pushuesit në një plazh në Rio de Janeiro papritur u goditën nga një dallgë gjigante e cila shkaktoi panik mes tyre.

Në foto shihni sesi një dallgë e papritur gjigante godet bregun e plazhit, duke shkaktuar panik mes pushuesve pasi tërhoqi disa fëmijë dhe gjësende të ndryshme.

 

loading...