Rikthehet modeli i fundeve të viteve të 70-ta

Rikthehet modeli i fundeve të viteve të 70-ta

395
0

Ky model fundi i viteve 70 rikthehet dhe ne 2020-n. Trendi erdhi nga markat më të njohura në sfilatat për praneverën e këtij viti. Saint Laurent nga Anthony Vaccarello dhe Celine nga Hedi Slimane, të dy bënë homazhe me veshjet të stilit “Bohéme” të viteve ’70.

Ju duhet një në dollapin tuaj këtë vit. Kombinojeni këtë fund me bikini në plazh, me çizme në darke apo me sandale paradite, ky fund është i gjithanshëm dhe do t’ju zgjidhi shumë probleme kur vjen puna për veshjet!

Nuk është shumë e rëndësishme disenjo që ai ka. Me shumë pala, i shkurtër, i gjatë me lule apo vizatime të tjerë nuk ka shumë rëndësi pasi në të gjitha mënyrat ai kombinohet lehtësisht.

Hidhini një sy: