Rezarta Shkurta shfaqet me një fustan super të shkurtër në Pallatin e...

Rezarta Shkurta shfaqet me një fustan super të shkurtër në Pallatin e Kongreseve, nipi i Enverit e sheh me adhurim (FOTO)

761
0

 

Rezarta Shkurta është shfaqur me një fustan super të shkurtër dhe seksi në Pallatin e Kongreseve për filmin e Ermal Mamaqit.

Screenshot_2_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Krah saj sigurisht nuk mund të ishte tjetërkush  veçse Ermal Hoxha, bashkëshorti i saj dhe nipi i diktatorit Enver Hoxha.

Screenshot_1_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Rezarta ka ardhur shumë në formë dhe bien në sy këmbët e bukura të këngëtares të cilave Ermali nuk mund t’u rezitojë dhe ja…i shikon me adhurim si në foton e mëposhtme.