Refuzon ta quajnë zvicerian: Videoja e vogëlushit shqiptar pushton rrjetet sociale

Refuzon ta quajnë zvicerian: Videoja e vogëlushit shqiptar pushton rrjetet sociale

373
0

 

 

Në vetëm pak orë, videoja e një vogëlushi shqiptar arriti të grumbullonte më shumë se 9,400 pëlqime, 745 komente dhe u shpërnda më shumë se 400 herë në Facebook.

Në videon e postuar nga Shqipëria Ime në Facebook, shihet një i ri shqiptar i cili i thotë (me shaka) të birit “se ai është zvicerian dhe jo shqiptar” lidhur me faktin se vogëlushi ka lindur në Zvicër.

 

“Unë jam shqiptar, por kam lindur në Zvicër,” dëgjohet të thotë i vogli që këmbëngul deri në fund për origjinën e tij.

loading...
Shperndaje