Redona, juristja super-seksi që po çmend rrjetet sociale (FOTO)

Redona, juristja super-seksi që po çmend rrjetet sociale (FOTO)

492
0

E re dhe shumë atraktive, lehtësisht mund të thuhet se është nga ato modele, që të lënë gojëhapur me linjat seksi dhe bukurinë unike.

Redona Koci, ka mbaruar studimet e larta për juridik, ndërsa karrierën si modele vazhdon ta ushtrojë si profesion të dytë.

Prej kohesh po tregohej e rezervuar, por sot duket se i shtë rikthyer sërish vesit të vjetër, atij të provokimit të fansave të saj të shumtë në rrjetet sociale, duke publikuar fotografi të nxehta nga banja e saj, ku e ka bërë një belfie (ka fotografuar të pasmet e saj në pasqyrë).

Në këtë fotografi duket se format e saj joshëse jo vetëm që nuk kanë humbur, por madje duket se janë bërë akoma edhe më seksi sa të lënë pa frymë… /SYRI.net/