Rama uron 1 Qershorin me pamje nga Shqipëria

Rama uron 1 Qershorin me pamje nga Shqipëria

478
0

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot 1 Qershorin me anë të një video me pamje nga Shqipëria dhe transformimi i Rilindjes Urbane. “Mirëmëngjes dhe gëzuar 1 Qershorin me këto pamje të mrekullueshme të vendit tonë, si edhe pjesëza të transformimeve të Rilindjes Urbane, të përcjella nga vetë fëmijët që janë dhe arsyeja jonë më e madhe për të vazhduar betejën për Shqipërinë që duam”, shkruan Kryeministri Rama.