RAMA SHKARKON ZEF HILËN

RAMA SHKARKON ZEF HILËN

154
0

Kryeministri Edi Rama ka shkarkuar nga detyra kryetarin e Bashkisë së Vaut të Dejës, Zef Hilën.

“Zef Hila, haxhiqamilisti i Vaut të Dejës, jo vetëm u shkarkua po do të ndiqet penalisht, për aktin barbar të djegies së shkollës dhe djegies së materialeve zgjedhore! Kush do ta ndjekë shembullin e tij, do të ketë të njëjtin fat dhe do të përballet me drejtësinë?”, shkruan Rama.

11111.jpg

loading...
Shperndaje