Rama publikon pamjet ekskluzive nga spitali Covid-3: Shihni realitetin e sistemit shëndetësor

Rama publikon pamjet ekskluzive nga spitali Covid-3: Shihni realitetin e sistemit shëndetësor

246
0

Kryeministri Edi Rama publikon të tjera pamje të rënda brenda spitaleve Covid.

Këtë mëngjes, kryeministri nxjerr pamjet nga spitali Covid-3, që sipas tij, tregojnë realitetin e sistemit të mbrojtjes shëndetësore.

Mesazhi i Rames:

MIRËMËNGJES 😊 dhe me Pjesën e Dytë të EKSKLUZIVES nga vija e zjarrit, brenda spitalit Covid 3 këtë herë, ku mund të shihni realitetin e sistemit të mbrojtjes shëndetësore, që fatmirësisht është krejt ndryshe nga çfarë ju rrokanisin përditë lehaqeniet pa din e pa iman, ju uroj një ditë të mbarë.