Rama parashikon “Champions League”, sipas Nard Ndokes

Rama parashikon “Champions League”, sipas Nard Ndokes

139
0

Pothuajse dy dekada pas ndeshjes së famshme të Amsterdam Arenës Reali i Madridit dhe Juventusi do të përballen sërish në finalen e kompeticionit më të rëndësishëm evropian, në rang klubesh. Për këtë ndeshje, kryeministri Edi Rama ka ftuar ytetarët ta ndjekin këtë ndeshjne në fushën e blertë të Kryeministrisë. Ndërkohë Rama ka publikuar një fotomontazh, ku shihet kreu I PDK-së Nard Ndoka, që bën edhe parashikimin e rezultatit.

loading...