RAMA nuk kursen BATUTAT në Maliq: Nga jashtë mirë dukem, por FILXHANI...

RAMA nuk kursen BATUTAT në Maliq: Nga jashtë mirë dukem, por FILXHANI i Monikës nuk thotë ashtu

168
0

 

Kryeministri Edi Rama ka monitoruar punimet e aksit të Maliqit, si dhe ka takuar dhjetëra qytetarë të kësaj zone. Rama ka publikuar pamjet nga vizita në Maliq, ku nuk kanë munguar as batutat me banorët. ‘Si je mirë, me shëndet?’, e pyet qytetarja ndërkohë që kryeministri ka shfrytëzuar rastin të ironizojë edhe kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhin. ‘Po ja shiko e shkruaj. Nga jashtë mirë dukem por filxhani Monikës nuk thotë ashtu’, ia ktheu Rama duke qeshur.

loading...