Rama mbledh sërish kabinetin e ri qeveritar, takim ditën e mërkurë në...

Rama mbledh sërish kabinetin e ri qeveritar, takim ditën e mërkurë në Velipojë

191
0

Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë nesër një takim informal me ministrat e rinj të qeverisë.

Mësohet se takimi informal do të zhvillohet nesër në Velipojë dhe vjen para dekretimit të tyre në Presidencë.

Kujtojmë se ky është takimi i dytë i Ramës më ministrat e kabinetit të ri, pas takimit të parë në Llogara.