Rama ka një FTESË për qytetarët, çfarë do të ndodhë nga...

Rama ka një FTESË për qytetarët, çfarë do të ndodhë nga sot në Kryeministri

310
0

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama e ka nisur me një ftesë për qytetarët për të vizituar ekspozitën në Qendrën për Hapje e Dialog në Kryeministri. Sipas videos së publikuar nga Rama kjo ekspozitë do të qendrojë e hapur nga data 14 shtator deri në 6 tetor. “Mirëmëngjes, dhe me këtë ftesë për të vizituar një eskpozitë vërtet të veçantë në Qendrën për Hapje e Dialog në Kryeministri, ju uroj një ditë të bukur”, shkruan Rama në postimin e tij.