Qytetari ia thotë troç Bashës: Nuk vejnë të tëra nga premtimet që...

Qytetari ia thotë troç Bashës: Nuk vejnë të tëra nga premtimet që thoni ju

312
0

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka takuar nga afër banorët e Paskuqanit dhe ka ndaluar biznes më biznes.

‘O Luli unë e di që jo të tëra vejnë nga ata që thoni ju, po të paktën të marrim tokën tonë, ma ka blerë gjyshi me florinj’, i tha qytetari kryetarit të opozitës.

‘Të kuptoj. Ne do ta rregullojmë’, tha Basha ndërkohë që e ftoi t’i bashkohet qytetarëve në protestën e 16 shkurtit.