“Që e vogël kam ëndërruar për ty” Klea Huta bën dedikimin më...

“Që e vogël kam ëndërruar për ty” Klea Huta bën dedikimin më të bukur të dashurisë për Elgit Dodën

509
0

Klea Huta dhe Elgit Doda janë zyratrisht burrë dhe grua!

 

Çifti e dha dje lajmin e bukur duke postuar fotot nga ceremonia magjike e dasmës që kanë realizuar në Marakech.

 

Fotot e çiftit në shkretëtirë ‘pushtuan’ Instagramin mirëpo Klea na premtoi se të tjera fotografi do të vinin në vazhdim.

 

Klea ka publikuar dy foto të tjera para pak minuatsh ku shihet në krahët e Elgitit duke i dedikuar atij fjalët më të bukura të dashurisë. Ajo shprehet se ka ëndërruar që e vogël për Elgitin dhe ja ku ëndrra iu bë realitet.

 

“Që e vogël kam ëndërruar për ty! Që e vogël doja dikë si ti kur të isha e madhe! Kemi kaluar ditë të mira e jo të mira, por gjithmonë të kam patur pranë e kam qenë pranë teje. Në të mirë e në të keq. Kur flas për ne edhe ndonjë lot gëzimi mi njom faqet. Të dashuroj bashkëshorti im. Zoti na bekoftë dhe syri i keq mos na paftë!