Puthje në qafë dhe përqafime me pasion, dalin momentet intime mes Capital...

Puthje në qafë dhe përqafime me pasion, dalin momentet intime mes Capital T dhe Françeska Jaçes

690
0

Reperi Capital T publikon projektin më të fundit në muzikë dhe bën konfuz të gjithë me skenat e nxehta me modelen seksi Françeska Jaçen.

Puthje në qafë dhe përqafime me pasion, dalin momentet intime mes Capital T dhe Françeska Jaçes (VD) Capital T dhe Françeska Jaçe 4 Gusht, 2019 14:09

Reperi Capital T njoftoi pak ditë më parë nëpërmjet një video të postuar në rrjete sociale publikimin e këngës më të fundit, ndërsa sot është publikuar klipi i plotë për të gjithë fansat e reperit.

Nga video e publikuar dukej qartë se reperi, protagoniste në klip kishte zgjedhur një ndër modelet më seksi ish-banoren e Big Brother, Françeska Jaçe, që në klipin e publikuar duket super në formë.

Modelja duket super seksi ndërkohë që reperi iu këndonte syve që po e mundonin, ajo që ra në sy ishin dhe puthjet e përqafimet e nxehta mes reperit dhe modeles.

Kjo mos vallë do të jetë ndonjë strategji që klipi të marrë shumë klikime apo ka dhe diçka tjetër më shumë se për klikime.

 

(D.K/Dosja.al)

loading...