Puthja me plot pasion mes Andrrës dhe Sinanit

Puthja me plot pasion mes Andrrës dhe Sinanit

149
0

Dyshja e njohur e shoubizit shqiptar, Andrra Destani dhe Sinan Hoxha dje kanë pasur festë. Kjo se, djali i tyre Ansi ka mbushur 1 vit jetë, duke u organizuar një aheng i cili do mbahet mend edhe për dukjen e të dyve, shkruan lajmi.net Mirëpo, mjaft e komentuar ka mbetur dhe fotografia që Andrra e ka publikuar në Instagram. Ajo shihet se në prezencën e njerëzve është puthur bashkë me Sinanin, duke realizuar një imazh shumë të bukur, paraqitja e një çifti të dashuruar!